Usterka

sezon 11 odcinek 1

Usterka 8

Wydawałoby się, że położenie tapety to banalnie prosta rzecz. Każdy fachowiec powinien bez problemu poradzić sobie z takim zadaniem. Ale co, jeśli to mają być dwie różne tapety stykające się ze sobą poziomo? Wtedy to już wcale nie jest taka łatwa sprawa… Fachowcy z Przemyśla mają swoje sposoby na tapetowanie, niektórzy stosują rozwiązania siłowe, inni zaklinają ścianę. Która metoda okaże się lepsza? Zobaczcie sami!

Usterka wraca w wielkim stylu!

Ekipa Usterki nie lubi za długo siedzieć w jednym miejscu. W poszukiwaniu najlepszych i najgorszych fachowców przemierza Polskę wzdłuż i wszerz. Tym razem Dominik Strzelec wybrał się na wschód Polski, do Przemyśla, aby i tu, okiem usterkowych kamer sprawdzić, jak się mają miejscowi majstrowie.

Przybywa, i już nie może się doczekać, by poznać patenty tutejszych złotych rączek. Przemyskich fachowców w swoim usterkowym domu przyjmować będzie polsko-ukraińska rodzina. Fachowcy: uwaga, zanim zabierzecie się u nas za robotę, przemyślcie to!

Zapraszamy na kolejny sezon napraw, podczas których Dominik Strzelec skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Zobaczymy popisy „złotych rączek” z Przemyśla i oszczędnych fachowców z Poznania.