Ugotowani

sezon 12 odcinek 9

Ugotowani 12

Po raz ostatni w tym sezonie odwiedzimy Warszawę. Będzie nietuzinkowo, inaczej i specyficznie. Z całą pewnością czwórka bohaterów tego odcinka zaskoczy wiele razy, ale nie tylko kulinarnie.
Marcin „Tiger” Płodziszewski – trener personalny, dziennikarz i gitarzysta w zespole metalowym. Marcin jest ciężki, energetyczny, a w jego żyłach płynie metal, dlatego też gra taką muzykę. Gdy idzie ulicą, ludzie schodzą mu z drogi. Wygląda groźnie, ale przy bliższym poznaniu okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Leczy ludzkie kompleksy. Jako trener personalny jest lekarzem dusz. Ari Kubik – tancerka breakdance. Cały czas w ruchu, dlatego ma przydomek „Rekin”. Breaking daje jej wolność, dzięki temu życie jest pełne pięknych przepływów energii. Lubi rozweselać ludzi i sprawiać, że czują się przyjemnie. Nie tylko uczy tańca, ale też stara się dodawać dzieciom pewności siebie. Od niedawna jest mamą i w tej roli świetnie się odnalazła, tym bardziej, że w każdej chwili może liczyć na partnera. Artur Syc – kaskader, choreograf walki, trener akrobatyki, youtuber. Hobbystycznie tworzy animatroniki, mechaniczne kukiełki, które są wykorzystywane w filmach.  Specjalizuje się w ekstremalnych challengach w jedzeniu na czas. Między innymi jadł dwumetrowego kebaba, pięciokilogramowego burgera, kaktusa i wypił 2L oleju rzepakowego. Jednym słowem, Artur lubi prowokować. Karolina Krauze – blogerka. Blog, który prowadzi, dotyczy tematów związkowych, relacji damsko-męskich, miłości, ale również rozstań. Inspiracją był jej własny rozwód, postawiła na szczerość i na blogu pisze o sobie oraz swoich spostrzeżeniach. Większość czasu spędza na obserwacji ludzi, ich zachowań i relacji. Jest mieszanką, z jednej strony kot, z drugiej strony pies – chodzi własnymi ścieżkami, ale bywa bardzo towarzyska i potrzebuje troski.
W tym odcinku dowiemy się, kto jest najlepszy w jedzeniu na czas, jak głośny może być koncert metalowy oraz sprawdzimy, czy da się nauczyć breakdance’a w jeden wieczór.