Ugotowani
TVN

UgotowaniUgotowani

Odcinek 9, Sezon 11

Żródło: TVN
Ugotowani, sezon 11, odcinek 9

Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych! Tym razem przy jednym stole zasiądą mieszkańcy Opola. Dzieli ich wszystko: zawody, pasje, zainteresowania, gust i smak. Łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa! Kto urzeknie niezwykłą osobowością, a kto wyjątkowym pomysłem na kolację?

W stolicy polskiej piosenki o miano najlepszego gospodarza zawalczą: Tomasz Załężny – pracownik parku naukowo-technologicznego. Zajmuje się promowaniem projektów młodych twórców. Po pracy lubi podnieść sobie poziom adrenaliny, a najlepiej wychodzi mu to w trakcie jazdy na motocyklu enduro. Jadwiga Kander – mentorka i doradca rozwoju. Prowadzi centrum holistyczne. Przez wiele lat pracowała w dużej korporacji. Postanowiła jednak zmienić całkowicie swoje życie i wyjechała do Tajlandii. Tam uczyła się medytacji od mnicha, który obecnie jest… jej życiowym partnerem. Milko Gebauer – prawnik i vloger. Jego wielką pasją są pszczoły, dlatego prowadzi własną pasiekę. Sam porównałby się raczej do pracowitego trutnia, który dba o istnienie ula. Kocha być blisko natury, a najlepiej dogaduje się z kurami i kogutami, które hoduje na swoim podwórku. Anna Winiarska – pedagog w świetlicy środowiskowej. Twierdzi, że w przyszłości zmarszczki będzie miała tylko od nieustannego śmiechu. Ludzie chętnie spędzają z nią czas, bo jest niezawodnym akumulatorem dobrej energii.

W tym odcinku przekonamy się, komu najlepiej wychodzi przytulanie, kto zemdlał na pierwszej randce oraz który pan przekroczy pewne granice. Dowiemy się także, kto wzbudził największą sympatię i oczarował uczestników najciekawszym menu, a tym samym zasłużył na wygraną w postaci 5 tysięcy złotych!

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Tagi:
program kulinarny, ugotowani online, program o gotowaniu, ugotowani w opolu, najlepsze przepisy, rywalizacja w kuchni, rywalizujący kucharze, program o gotowaniu w playerze, ugotowani na playerze
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Ugotowani”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty