Ugotowani

sezon 10 odcinek 9

Ugotowani 10

Przed nami kolejna kulinarna podróż. Tym razem odwiedzimy Gród Kraka! Sprawdzimy, jak mieszkańcy Krakowa wyobrażają sobie idealną kolację. Kto wykaże się największą pomysłowością, kto zaskoczy niebanalnymi patentami? I co najważniejsze, komu przypadnie zaszczytny tytuł zwycięzcy odcinka?

Do boju staną: Sebastian Szczepaniak – artysta, malarz i kelner w jednej osobie. Od zawsze chciał uczyć i przekazywać wiedzę, dlatego uczy też trudnej sztuki malarstwa. Jest człowiekiem ekscentrycznym i pełnym energii. Czasem trudno za nim nadążyć, ale zawsze można liczyć na jego niekończące się wręcz opowieści i anegdoty. Joanna Jawor – stylistka modowa i makijażystka. Kocha swoją pracę, bo sprawia, że ludzie pozbywają się kompleksów. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Asia jest nieprzyzwoitą pracoholiczką, choć ona sama zdecydowanie temu zaprzecza. Marcin Rogowski – trener biznesu. Sam, po przejściu poważnej choroby, stwierdził, że musi wywrócić swoje życie do góry nogami i zacząć robić to, co naprawdę chce. Dlatego teraz pomaga innym znaleźć się w miejscu, które sobie wymarzyli. Uwielbia zabawę, koncerty i… swoją rodzinę. Nie ukrywa, że jest uzależniony od robienia tatuaży. Małgorzata Jeeger – fotografka. Oprócz robienia zdjęć, zajmuje się także przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży. Gosia jest jak elektrownia – energii ma aż za dużo. Opisując siebie, mówi śmiało: „Ze mną jak z kaszanką, nie patrz jak to się robi, tylko doceń smak!”.

W tym odcinku przekonamy się, jakie świństwo może ukryć się we francuskiej pościeli, czy obraz może stać się inspiracją w kuchni oraz kto wykaże się największą celnością!