Ugotowani

sezon 11 odcinek 7

Ugotowani 11

W kolejnym odcinku „Ugotowanych” odwiedzimy piękne rejony Warmii i Mazur. W Olsztynie ponownie czwórka nieznajomych stanie do walki o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Czym zaskoczą widzów? Komu przypadnie kulinarne uznanie i słodki smak zwycięstwa?

Podczas czterech niezapomnianych uczt spotkają się: Piotr Tutka – właściciel kawiarni rowerowej, w której można i naprawić rower, i napić się energetycznego espresso. Piotrek tworzy miejsce, które jest z nim w pełni spójne. A jest on osobą bardzo dynamiczną i napędzającą wszystkich do działania. Na szczęście, w jego małżeństwie, żona jest osobą, która stabilizuje ich wspólną rzeczywistość. I za to już teraz chętnie wystawiłby jej pomnik. Marzena Tarasiewicz – makijażystka i stylistka ślubna. Jej zdaniem każda kobieta jest piękna, a ona poprzez swoją pracę stara się to piękno pokazać. Jest osobą, która działa dość impulsywnie. Porównuje się do landrynki, która jest kolorowa i słodka, ale jednocześnie może stanąć w gardle. Dorota Grala – kierowniczka regionalna w firmie ubezpieczeniowej. Zdecydowanie lubi rządzić i odnosić sukcesy w pracy, która czasami pochłania ją bez reszty. Wolne chwile spędza aktywnie, na przykład biegając. Jest kobietą spokojną, ale do czasu. Grzegorz Rutynowski – właściciel hostelu. W stworzonym przez siebie miejscu zajmuje się praktycznie wszystkim – od spraw biurowych po pranie pościeli. Kocha naturę i chętnie ucieka na jej łono. Jest zapalonym kajakarzem. Na wodzie znajduje czas na przemyślenia i uświadamia sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem, otoczonym dobrymi ludźmi.

W tym odcinku dowiemy się, który uczestnik całą kolację przygotuje według ściągi, kto popełni największy grzech oraz jakie są trendy na jesień!