Ugotowani

sezon 10 odcinek 7

Ugotowani 10

W siódmym odcinku „Ugotowanych”, poznamy czwórkę singli z Warszawy. Pełni pasji i talentów oraz rozmaitych cnót dzielnie szukają swoich drugich połówek. Czeka nas zderzenie różnorodnych gustów, pomysłów na życie oraz sposobów na oczarowanie konkurentów.

Do walki staną: Aleksandra Borecka – specjalistka do spraw marketingu. W wolnych chwilach zajmuje się… podnoszeniem ciężarów. Przyznaje, że lubi korzystać z życia singla, ale chyba chciałaby już poczuć miłosne uniesienie, które pozwoliłoby jej chodzić kilka centymetrów nad ziemią. Ponoć w kuchni spędza więcej czasu niż w sypialni. Łukasz Janiec – trener rozwoju osobistego. Choć sam uczy ludzi, jak dobrze zorganizować swoje życie, to sam jest człowiekiem niezwykle niezorganizowanym. Zarobione pieniądze uwielbia wydawać na nowe koszule. W życiu singla przeszkadza mu jedynie to, że nie ma kogoś, kto mógłby dla niego gotować. Marco Bocchino – piosenkarz z włoskim temperamentem. Pochodzi z Włoch, a w Polsce mieszka od 19 lat. Jego największą miłością jest muzyka i to jej poświęca całe dnie. Twierdzi, że z żadną kobietą nie da się wytrzymać dłużej niż dwa dni, ale liczy na to, że kiedyś połączy się ze swoją drugą połówką. Barbara Perkowska, znana w świecie mody jako Prinii Prinnii, jest makijażystką, projektantką i stylistką. Pracuje m.in. w Londynie, Paryżu czy Mediolanie. Nie ukrywa, że chciałaby powoli zacząć przedkładać życie prywatne nad pracę. Uwielbia spontaniczność, także w kuchni.

W tym odcinku przekonamy się, kto da złapać się na haczyk, jakie są granice szaleństwa oraz jak poderwać Włocha! Dowiemy się także, który z warszawskich singli powiększy swój budżet o 5 tysięcy złotych!