Ugotowani

sezon 9 odcinek 6

Ugotowani 9

Kolejna czwórka bohaterów stanie do walki o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Tym razem przy wspólnym stole zasiądą mieszkańcy Kielc.

Czym tym razem zaskoczą „Ugotowani”?  Kto zachwyci swoich rywali wyjątkowym menu, a kto urzeknie niezwykłą osobowością?  Czyj wieczór okaże się przepisem na idealną kolację?
Dzieli ich wszystko: zawody, pasje, zainteresowania, gust i smak. Łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa! Do czego zdolni okażą się, w imię słynnej polskiej gościnności, chcąc zdyskredytować swoich rywali?

W Kielcach spotkają się: Katarzyna Kosiarska, która na co dzień przemienia kobiety w istne boginie. Jest wizażystką i dzięki swojej pracy spełnia marzenia. Oczkiem w głowie jest dla niej syn oraz sporo młodszy narzeczony. Kocha zakupy i przyznaje się do tego bez bicia. Agnieszka Makuch – przez 10 lat pracowała jako modelka, obecnie zajmuje się prowadzeniem przedszkola. Kocha pracę z dziećmi. Jest perfekcjonistką i lubi trzymać nad wszystkim piecze. Michał Madej, który wykonuje zawód rodem z „Gwiezdnych Wojen’ – zajmuje się sprzedażą laserów… dentystycznych i chirurgicznych. Jest ciągle w drodze i nawet kiedy ma czas tylko dla siebie, to nadal pędzi, najczęściej w trakcie górskich maratonów rowerowych. Robert Podsiadły – przedstawiciel jednej z sieci telefonii komórkowej. Wykonywany zawód zmusza go do bycia mobilnym, dlatego większość czasu spędza w samochodzie. Uwielbia treningi na świeżym powietrzu i poświęca na to każdy dzień tygodnia. Jest człowiekiem cierpliwym, ale do czasu.
W tym odcinku dowiemy się, czyje palce będą zagrożone, kto jest największym figlarzem, oraz kim jest Słodki Georgio.
Poznamy także najlepszego z najlepszych, czyli zwycięzcę odcinka, który do domu wróci bogatszy o 5 tysięcy złotych!