Ugotowani
TVN

UgotowaniUgotowani

Odcinek 5, Sezon 12

Żródło: Archiwum TVN
Ugotowani, sezon 12, odcinek 5

Z wielką radością wracamy do Białegostoku, stolicy malowniczego Podlasia.  Jak zawsze w tym mieście będzie energetycznie, pozytywnie i z lekką dozą szaleństwa.  Będzie siwy dym, wyczyny kulinarne, będzie walka i będzie nagroda a wszystko to za sprawą czwórki uczestników z Białegostoku.
Adam Zdanowicz- projektant i producent rowerów na zamówienie. Młody i ambitny przedsiębiorca. Podtrzymuje podlaską kulturę, stylizując rowery folkiem podlaskim. Gnie, tnie i spawa rury.  Najwięcej przyjemności sprawia mu robienie rzeczy niemożliwych. Zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. Gosia Bezubik - nauczycielka języka angielskiego i tłumacz konferencyjny. Uwielbia Wielką Brytanię, wszystko co związane z językiem brytyjskim i z Brytyjczykami. Dzięki swojej pracy kocha poniedziałki.  Cukiernik z pasji, na mieście mówią o niej Pani Muffinka. Przełamuje stereotyp filigranowej blondynki, ponieważ ostro trenuje i potrafi rzucić sztangą. Magda Łukasik - instruktorka fitness, zumby i tańca. Pogodna, do ludzi podchodzi zawsze  z dużą dawką pozytywnej energii.  Kobieta żywioł, musi uprawiać sport lub jakąkolwiek aktywność fizyczną w innym wypadku traci energię życiową. Ma duszę artystyczną dlatego była wiecznie zagrożona z matematyki. Jej wielką pasją jest śpiew. Marek Rubaszewski- doradca prawny. Bywa leniwy , ale jest kreatywny. Jego hobby to hokej, twarda męska grą. Doskonale czuje się na lodzie, potrafi jednocześnie jeździć na łyżwach, prowadząc krążek, przyjmując na siebie ciężar przeciwnika i gry zespołowej. Fotografuje analogowo, głównie syna, jego oczko w głowie.
Tym razem dowiemy się kto puści swoją kolację z dymem, kto wygra niezwykle trudny wyścig rowerowy w boju o nagrodę główną - 5000 zł i który z uczestników spełni swoje wielkie marzenie.

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
program kulinarny, program o gotowaniu, najlepsze przepisy, rywalizacja w kuchni, rywalizujący kucharze, program o gotowaniu w playerze
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Ugotowani”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty