Ugotowani

sezon 11 odcinek 5

Ugotowani 11

Czas na kolejną wizytę w Warszawie! Tym razem zajrzymy do sieci, aby wyciągnąć z niej internetowych pasjonatów. Poznamy czwórkę blogerów, którzy w internecie czują się jak ryba w wodzie. A jak odnajdują się w kuchni?

Do walki o zwycięstwo staną: Piotr Bucki – trener komunikacji. Ma w sobie duszę edukatora. Pomaga ludziom w porozumiewaniu się i… myśleniu. Swoją wiedzę chętnie przekazuje także w formie filmików, które umieszcza w sieci. Nie wyobraża sobie dnia bez uprawiania sportu. Najczęściej spotkać go można spacerującego z kijkami. Rafał Krawiecki – manager w firmie informatycznej. Ku jego uciesze najczęściej może pracować zdalnie z domu. Poza pracą, siły wkłada w tworzenie bloga motoryzacyjnego, którego założył kilka lat temu, gdy spędzał mnóstwo czasu w trakcie służbowych podróży. Gdy ma wolną chwilę, najlepiej szukać go w skateparku, gdzie śmiga na deskorolce. W planach ma założenie restauracji, mimo iż przyznaje, że gotowanie to nie jest jego najmocniejsza strona. Krystyna Głuchowska – projektantka mebli. Tworzy produkty proste i naturalne, tak jak jej osoba. Prowadzi bloga wnętrzarskiego, a inspiracji do nowych wpisów szuka niemal w każdym miejscu i momencie. Prywatnie spełnia się jako mama. Sylwia Zaręba-Gierz – blogerka modowa. Swojej aktywności w internecie poświęca każdą chwilę – to jej praca na pełny etat. Od dziecka kochała przebierać w ciuchach, więc teraz postanowiła na tym zarabiać. Jest osobą ponoć niezwykle głośną, ale da się do tego przyzwyczaić, co potwierdza Sylwii mąż.

W tym odcinku przekonamy się, jak wygląda śmietnik szafiarki, komu najlepiej wychodzi mruczenie oraz kto pozwoli zniszczyć swój samochód! Dowiemy się także, który z internetowych twórców zdobędzie najwięcej lajków i wzbogaci się o nagrodę w postaci 5000 złotych!