Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN

Ugotowani

TVN, niedziela 18:00

Odc.5 Sez.9 Polska TVNZwiastun

W piątym odcinku "Ugotowanych" poznamy czwórkę uczestników z Suwalszczyzny, którzy odważyli się stanąć do ryzykownej walki o uznanie i nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Piękne okoliczności przyrody, zaskakujące dania i wspólne biesiadowanie przy stole – to wszystko i jeszcze więcej przed nami!

Jako pierwszy do kulinarnego boju stanie Bogusław Wysocki – z zawodu budowlaniec, obecnie bezrobotny. Bezpardonowy egoista, o czym każdy może się przekonać, patrząc chociażby na rzucający się w oczy tatuaż Bogusia. Jest wyznawcą zasady, że co ma zrobić jutro może zrobić pojutrze, będzie miał wówczas dwa dni wolnego. Kolejni uczestnicy to: Aleksandra Jegorow – rolniczka, miłośniczka komiksów i wielka fanka heavy metalu. Prowadzi gospodarstwo agroturystyczne, a w wolnych chwilach pisze pracę magisterską. Anna Śliżewska – kobieta tysiąca pasji. Razem z mężem prowadzi studio tańca, a dodatkowo uczy śpiewu, muzyki i gimnastyki w szkole podstawowej. Szymon Kozicz, który od 20 lat swoim niskim głosem przemawia do ludzi z radioodbiorników. Praca w radio to dla niego spełnienie największych marzeń. Jego druga wielką pasją jest archeologia, a pasję ta próbuje obecnie zaszczepić w swoich dzieciach. Najlepiej dogaduje się z ludźmi szczerymi, a i sam nie ma oporów by mówić ludziom szczerą prawdę prosto w oczy.

W tym odcinku dowiemy się, co jest największym przysmakiem szpaka, jak piękna jest róża Marii Konopnickiej, oraz komu spodoba się orgazm po włosku!
Czym tym razem zaskoczą „Ugotowani”? Kto urzeknie niezwykłą osobowością, a kto wyjątkowym pomysłem na kolację?

Tagi: ugotowani online, przepisy z ugotowanych, ugotowani w Suwałkach, rywalizacja w kuchni, program kulinarny player, Ugotowani player
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
04.10.2015
Długość
43 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.