Ugotowani

sezon 11 odcinek 4

Ugotowani 11

W tym odcinku „Ugotowanych” podejrzymy, jak w kuchni radzą sobie mieszkańcy Trójmiasta. Uczestnicy będą dusić, smażyć, kroić i ostro konkurować, by w finale sięgnąć po wygraną w postaci 5000 złotych! Czyj pomysł na idealną kolację okaże się strzałem w dziesiątkę?

Oto czwórka pretendentów do miana najlepszego gospodarza: Magdalena Egiert, która porzuciła pracę w firmie i postanowiła zamieszkać w domu pod ziemią. Zajmuje się nadzorowaniem osiedla domków… dla hobbitów. Od kilku lat jest weganką i stara się żyć w pełnej zgodzie z naturą, co objawia się między innymi przytulaniem do drzew. W programie będzie starała się pokazać, że kuchnia polska potrafi być lekka i przyjemna. Piotr Zeszutek, zawodnik rugby. Na grę w zespole był w zasadzie skazany. W rugby grał jego ojciec i dwaj starsi bracia. W chwilach między treningami Piotrek przygotowuje się obecnie do pojawienia się nowego, najmłodszego zawodnika w rodzinie. I chyba nie będzie zaskoczeniem, że i on w przyszłości zostanie rugbystą. Mariusz Bulak, barista w jednej z gdańskich kawiarni. Oprócz tworzenia mistrzowskich kawowych kompozycji, zajmuje się mistrzowskim przygotowywaniem i dostrajaniem instrumentów dla perkusistów. Lubi przebywać w swoim domu, gdzie w towarzystwie dwóch kotów oddaje się swojej pasji, czyli modelarstwu. Paula Dobrowolska, graficzka komputerowa w centrum sportu. Praca daje jej możliwość wykorzystania pokładów kreatywności, które w niej drzemią. Od roku wiele sił wkłada także w urządzanie mieszkania, z którego jest bardzo dumna. Przyznaje, że jak na kobietę przystało, jest zmienna i wciąż szuka nowych zainteresowań i wyzwań.

W tym odcinku przekonamy się, kto zgubi się w polu kukurydzy, czym jest klejnot rybaka oraz kto postanowi udusić swoich gości! Na koniec dowiemy się, który z gospodarzy zasłuży na najwyższe noty i tym samym powiększy swój budżet o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych!