Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: TVN

Ugotowani

TVN, niedziela 18:00

Odc.4 Sez.9 Polska TVNZwiastun

Małgorzata Przygońska i Jacek Poteralski – para z 11-letnim bagażem doświadczeń. Wspólnie prowadzą warsztaty terapeutyczne. Spotkania te to wspaniały sposób na poradzenie sobie z wypaleniem i życiową apatią. Oboje przyznają, że nie potrzeba im formalizowania ich związku. Żyją na kocią łapę i bardzo im z tym dobrze. W tej relacji, to zdecydowanie Małgosia trzyma ster.

Joanna i Darek Brzezińscy – małżeństwo trenerów personalnych. Dodatkowo przygotowują dietetyczny catering. Poznali się podczas kursu bodybuildingu. Obrączki na ich palcach związały ich 12 lat temu. Owocami tego związku są dwaj młodzi dżentelmeni. Nasi bohaterowie uwielbiają spędzać czas z synami oraz córką Darka z poprzedniego związku. Przyznają otwarcie, że równie burzliwie się kłócą, co kochają.
Patrycja Durakiewicz i Przemek Pałubiński – świeżo upieczona para, która dopiero poznaje uroki i bolączki wspólnego życia. Mieszkają ze sobą od roku. Patrycja pracuje w biurze architektonicznym i jest studentką trzeciego roku polityki społecznej, zaś Przemek dba o włosy i brody eleganckich jegomościów. Ona to huragan szalejący wokół niego, czyli istnej oazy spokoju.

Jak będzie wyglądało spotkanie trzech nieznających się do tej pory par? Czy we dwoje faktycznie będzie raźniej? Kto w związku okaże się głową, a kto szyją? Wszystkiego tego dowiemy się w specjalnym odcinku „Ugotowanych”.

Tagi: ugotowani online, przepisy z ugotowanych, ugotowani w krakowie, rywalizacja kulinarna, program kulinarny player, Ugotowani player, małżeństwa w Ugotowanych, odcinki specjalne Ugotowanych
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
27.09.2015
Długość
42 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.