Ugotowani

sezon 9 odcinek 4

Ugotowani 9

Małgorzata Przygońska i Jacek Poteralski – para z 11-letnim bagażem doświadczeń. Wspólnie prowadzą warsztaty terapeutyczne. Spotkania te to wspaniały sposób na poradzenie sobie z wypaleniem i życiową apatią. Oboje przyznają, że nie potrzeba im formalizowania ich związku. Żyją na kocią łapę i bardzo im z tym dobrze. W tej relacji, to zdecydowanie Małgosia trzyma ster.

Joanna i Darek Brzezińscy – małżeństwo trenerów personalnych. Dodatkowo przygotowują dietetyczny catering. Poznali się podczas kursu bodybuildingu. Obrączki na ich palcach związały ich 12 lat temu. Owocami tego związku są dwaj młodzi dżentelmeni. Nasi bohaterowie uwielbiają spędzać czas z synami oraz córką Darka z poprzedniego związku. Przyznają otwarcie, że równie burzliwie się kłócą, co kochają.
Patrycja Durakiewicz i Przemek Pałubiński – świeżo upieczona para, która dopiero poznaje uroki i bolączki wspólnego życia. Mieszkają ze sobą od roku. Patrycja pracuje w biurze architektonicznym i jest studentką trzeciego roku polityki społecznej, zaś Przemek dba o włosy i brody eleganckich jegomościów. Ona to huragan szalejący wokół niego, czyli istnej oazy spokoju.

Jak będzie wyglądało spotkanie trzech nieznających się do tej pory par? Czy we dwoje faktycznie będzie raźniej? Kto w związku okaże się głową, a kto szyją? Wszystkiego tego dowiemy się w specjalnym odcinku „Ugotowanych”.