Ugotowani

sezon 10 odcinek 3

Ugotowani 10

Przed nami zmagania kolejnej czwórki pasjonatów gotowania, którzy dołożą wszelkich starań, aby zasłużyć na najwyższą ocenę i nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych! Tym razem przy suto zastawionych stołach zasiądą mieszkańcy Bydgoszczy!

Dotychczas nie wiedzieli o swoim istnieniu. Teraz spędzą wspólnie cztery wieczory, po których ocenią nie tylko swój talent kulinarny. Kto rzuci na kolana swoich rywali niezapomnianym menu, a kto urzeknie niezwykłą osobowością? Przed nami odcinek pełen emocji, zabawy i… potłuczonej zastawy!

Gospodarzem pierwszego wieczoru będzie Adam Nowak – prezes, przedsiębiorca i filantrop. Jest właścicielem agencji reklamowej i sieci sklepów z odzieżą używaną oraz agentem zawodnika K1. Lubi otaczać się ludźmi szczęśliwymi, bo sam w życiu jest szczęśliwy. Jest pewien, że przygotowana przez niego kolacja każdemu będzie smakować. Na drugą kolację zaprosi prawdziwa artystyczna dusza, czyli Justyna Jakubowska. Pianistka, nauczycielka gry na pianinie oraz dziennikarka radiowa. Muzyka i praca z ludźmi to dla niej prawdziwa przyjemność, choć przyznaje, że jest bardzo wymagająca. Zdaniem innych może sprawiać wrażenie osoby chłodnej i zdystansowanej, ale ponoć to tylko pozory. Trzeci odważny to Marcin Jankiewicz, właściciel sklepu branży BHP. Marcin to mężczyzna z krwi i kości, który, jak trzeba, potrafi nawet dać w zęby. Uwielbia ekstremalne emocje, dlatego nurkuje, skacze na bungee i pokonuje bezdroża na swoim dwukołowcu. Mimo to jest człowiekiem stabilnym życiowo i bardzo zżytym z rodziną. Czwartą uczestniczką, która zaprosi swoich konkurentów do domu będzie Karolina Siwka – nauczycielka wychowania fizycznego oraz instruktorka tańca. Przez życie idzie tanecznym krokiem i nigdy nie daje się pokonać złym myślom. Znajomi twierdzą wręcz, że bywa zbyt dużą optymistką.

W tym odcinku przekonamy się, kogo winda zabierze do nieba, komu uda się potrójny piruet oraz kto stłucze najwięcej talerzy. Dowiemy się także, który gospodarz zasłuży na wygraną w postaci 5 tysięcy złotych!