Ugotowani
TVN

UgotowaniUgotowani

Odcinek 3, Sezon 9

Żródło: TVN
Ugotowani, sezon 9, odcinek 3

Przed nami zmagania kolejnej czwórki pasjonatów gotowania, którzy dołożą wszelkich starań, aby zasłużyć na najwyższą ocenę i nagrodę w postaci 5 tysięcy złotych! Tym razem swoimi pomysłami i sposobem ich realizacji zaskoczą nas mieszkańcy Szczecina. Czym uwiodą swoich konkurentów? Komu przypadnie uznanie i słodki smak zwycięstwa? Odważni, kreatywni i gotowi stanąć do kulinarnego boju! Oto oni: Katarzyna Safinów – pewna siebie wyznawczyni zasady, że blond to siła, na co dzień pracuje w rodzinnej firmie zajmującej się sprzedażą okien i uważnie szuka kandydata na męża, Krzysztof Lewandowski – wymagający właściciel firmy budowlanej i wielbiciel życia imprezowego, Bartłomiej Bal – wytrawny specjalista do spraw wina, pewny siebie i swoich wyjątkowych umiejętności, oraz Aleksandra Dębska – właścicielka sklepu, w którym klienci sami mogą zaprojektować obuwie, uważa, że jest połączeniem albatrosa i papugi.

W tym odcinku dowiemy się, czy pierwszy piruet jest zawsze udany, komu będzie trzeba postawić wiaderko przy stole, oraz kto trafi na nieudaną randkę. Nietypowe przestrzenie, menu przyspieszające tętno i surowe werdykty – tak zapowiada się spotkanie czwórki nieznajomych z miasta kwitnących magnolii!

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
ugotowani online, program o gotowaniu, przepisy z ugotowanych, ugotowani w Szczecinie, rywalizacja w kuchni, program kulinarny player
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Ugotowani”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty