Ugotowani

sezon 11 odcinek 12

Ugotowani 11

Przed nami ostatni odcinek „Ugotowanych”! Sezon zakończymy w pięknym stylu, razem z mieszkańcami Wrocławia. Każdy z uczestników przygotuje kolację według własnego pomysłu, otworzy swój dom na nieznane i wystawi się na brutalne ostrze krytyki. Komu uda się zaskoczyć swoich rywali?

O miano najlepszego zawalczą: Krzysztof Iwach – barman i właściciel koktajl baru. Jego praca to przede wszystkim show, i w tym Krzysiek odnajduje się świetnie, bo lubi być w centrum uwagi. Każdą wolną chwilę poświęca swojej rodzinie i wychowaniu syna. A gdy chce odciąć się od rzeczywistości, trenuje Ju-jitsu. Natalia Bujak – manager w firmie transportowej. Do jej obowiązków należy między innymi organizacja czasu pracowników. Prowadzi także fundację wspierającą edukację zdrowotną w szkołach. Jest osobą pełną energii, dlatego świetnie dogaduje się z dzieciakami. Krzysztof Wiśniewski – instruktor spadochronowy. Wcześniej służył przez 18 lat w armii. W trakcie swojej służby odbył misję w Iraku. Jak na byłego żołnierza przystało, jest człowiekiem sumiennym, odważnym i wymagającym od siebie i od innych. Agata Dulian – stomatolog. O dziwo, sama boi się dentystów, dlatego w swoim gabinecie stara się tworzyć atmosferę zgoła odmienną od typowych wyobrażeń przerażonych pacjentów. Dodatkowo prowadzi firmę produkującą odzież specjalistyczną. Poziom adrenaliny lubi podnosić sobie na przykład podczas wyczynów na windsurfingu.

W tym odcinku sprawdzimy, czyj żołądek nie przetrwa podniebnych akrobacji, kogo poniesie melanż z kulturką oraz kto rozpęta aferę z masłem!

Poznamy także ostatniego w tej edycji zwycięzcę, który wzbogaci się o 5000 złotych!