Ugotowani
TVN

UgotowaniUgotowani

Odcinek 11, Sezon 10

Żródło: TVN/FOKUSMEDIA/NEWSPIX.PL
Ugotowani, sezon 10, odcinek 11

Kolejny kulinarny pojedynek rozegra się w Białymstoku! Przed nami cztery niezapomniane wieczory pełne zabawy, adrenaliny i wyjątkowych smaków. Kto zastosuje najlepszą taktykę? Czyje przepisy zaskoczą konkurentów? I czy między uczestnikami… zaiskrzy?

Do boju tym razem staną: Kamila Lewicka – menadżerka klubu. Bywa wymagająca, wybuchowa i zawsze wszystko wie najlepiej. W domu, dla odmiany, bywa upierdliwa. Jej największym marzeniem jest zdobycie Korony Ziemi, na razie jednak wytrwale przygotowuje się do przebiegnięcia półmaratonu. Robert Grabowski – właściciel warsztatu tuningowego. Lubi swoją pracę, bo czuje, że uszczęśliwia kierowców, którzy powierzają swoje samochody w jego ręce. Sam porównałby siebie do wielkiego amerykańskiego pick upa. I nie jest to porównanie bez kozery, ponieważ Robert trenuje futbol amerykański. Magdalena Tomaszewska – pracownica firmy sprzedającej oleje. Dodatkowo prowadzi warsztaty kulinarne dla najmłodszych. W życiu umie cieszyć się ze wszystkiego tak jak dziecko. Dlatego też niektórzy dorośli patrzą na nią z lekkim zdziwieniem. Stefan Sochoń – DJ i prezenter muzyczny. Uwielbia zabawę, więc praca to dla niego sama przyjemność. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, na przykład grając w squasha. Spłodził już syna, więc teraz wziął się z wielkim zapałem za budowę domu.

W tym odcinku dowiemy się, kogo trafi strzała Kupidyna, komu adrenalina doda skrzydeł na boisku oraz kto dostanie deserem w twarz!

Na koniec przekonamy się także, do kogo trafi wygrana w wysokości 5 tysięcy złotych!

Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kuchnia, kulinaria, potrawy, program kulinarny, program o gotowaniu, najlepsze przepisy, rywalizacja w kuchni, rywalizujący kucharze, program o gotowaniu w playerze, najsmaczniejsze potrawy, Ugotowani w Białymstoku
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Ugotowani”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty