Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN

Ugotowani

TVN, niedziela 18:00

Odc.10 Sez.12 Polska TVNZwiastun

W ostatnim odcinku 12. edycji Ugotowanych po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponadtysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków.  Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł.

Arkadiusz Gmurczyk – fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji  w studio, bo zdecydowanie woli fotografować  w miejscach nietypowych.  Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo że jest zapracowanym człowiekiem, znajduje czas i chęci, żeby regularnie organizować zbiórki darów dla potrzebujących. Marta Roman – właścicielka butiku i makeupistka. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą, bo robi to, co kocha. Wymagająca we współpracy, bardzo lubi, gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce, aby jej dzieci były szczęśliwe. Monika Maron – kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami. Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży, żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny, żeby go nie zobaczyć. Bartosz Leszczyński – sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze i tak samo zarządza pracownikami  pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi  przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu, nie szuka atrakcji, raczej stara się  pomyśleć, poczytać dobrą książkę. Jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach.

W tym odcinku sprawdzimy, czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej, zobaczymy Płock z wieży ratuszowej, dowiemy się, kto dokona życiowego odkrycia i, jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.

Tagi: program kulinarny, program o gotowaniu, najlepsze przepisy, rywalizacja w kuchni, rywalizujący kucharze, program o gotowaniu w playerze, ugotowani w Płocku
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
30.04.2017
Długość
43 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.