True Love Extra

sezon 1 odcinek 6

Ceremonia miłości

W najbliższym odcinku będzie aż kipiało od emocji. A to za sprawą nadchodzącej Ceremonii Miłości. Uczestnicy przez kilka dni zdążyli już lepiej się poznać i okazuje się, że pierwsze wybory nie do końca były trafione. Niektórzy będą chcieli zmienić partnerów, ale inne osoby nie chciałaby rozstawać się ze swoimi dotychczasowymi połówkami. I tu następuje zgrzyt. Bo pokładane nadzieje i szanse na kontynuację relacji mogą wywołać zarówno żal, rozczarowanie, jak i złość. A z drugiej strony, ci, którzy poczuli chemię z innym uczestnikiem, będą mieli okazję sprawdzić, czy jest szansa na coś więcej.

Zanim jednak dojdzie do podjęcia ostatecznej decyzji, panowie przygotują randki dla swoich wybranek. Gra jest warta świeczki, tym bardziej, że podczas randek nie będą obowiązywać dotychczasowe pary. Jakich wyborów dokonają mężczyźni? Czy ich starania mogą wpłynąć na przebieg Ceremonii Miłości?

Martyna posmutnieje i poczuje całkowitą rezygnację z walki o prawdziwe uczucie w programie. Czuje, że nie ma szans na stworzenie relacji z żadnym z uczestników. Czy jej ocena sytuacji znajdzie swoje odzwierciedlenie podczas ostatecznych wyborów?

Natomiast Julka, której towarzyszy od jakiegoś czasu wiele wątpliwości i rozterek, w końcu nie wytrzyma napięcia. Emocje wezmą górę i popłyną łzy. Czy będzie to spowodowane jakimś konkretnym wydarzeniem?

Ceremonia Miłości pokaże, kto z kim chciałby budować relację. A kto będzie miał szansę na pierwszy duży krok do stworzenia poważnego związku? Dowiecie się już w najbliższym odcinku True Love!