Top Model. Front Row

sezon 1 odcinek 6

Top Model. Front row

Sesja podwodna? Jakub Kosel w 5-tej edycji "Top Model" był jednym z tych, którzy świetnie poradzili sobie z sesją podwodną.

"Top Model. Front Row" - streszczenie

Kuba wystąpi dziś w nieco innym charakterze: pomoże finalistom wypaść jak najlepiej na zdjęciu pod wodą, a także zajrzy za kulisy sesji. Co zdradzi mu Michał Piróg, a także fotograf robiący podwodne zdjęcia uczestnikom?

Barbara Pasek ma dla Was materiały, które nie były emitowane w telewizji, w których uczestnicy 7. edycji programu pierwszy raz w życiu grali w reklamie… Będzie ogień?

"Top Model. Front Row" - gdzie obejrzeć

Odcinki „Top Model. Front Row” obejrzycie online tylko w serwisie VOD player!

"Top Model. Front Row" - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.