Top Model. Front Row

sezon 1 odcinek 5

Top Model. Front row

"Unboxing" to niezwykle ważna umiejętność, jeśli chce się zostać gwiazdą social mediów! Jako, że finaliści szybko zaczynają istnieć w przestrzeni internetu, muszą zmierzyć się również z tym wyzwaniem!

"Top Model. Front Row" - streszczenie

Uczestnicy dostają od ekipy programu zadanie, w którym muszą odpakować zaskakujące rzeczy i nagrać film z rozpakowywania tak, by nadawał się do publikacji. Wszystkiemu bacznie będzie się przyglądał Jakub Kosel! Tylko w player zobaczysz kulisy powstawania tego zadania.

Natomiast Barbara Pasek pokaże Wam fragmenty z nauki chodzenia z Kasią Sokołowską, a także zdradzi, co zobaczymy w nadchodzącym odcinku telewizyjnym.

"Top Model. Front Row" - gdzie obejrzeć

Odcinki „Top Model FRONT ROW” obejrzycie online tylko w serwisie VOD player!

"Top Model. Front Row" - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.