Top Model. Front Row

sezon 2 odcinek 2

Top Model Front Row 2

Tylko w tym programie zobaczycie kulisy 9. edycji największego modowego programu „Top model"! Jakob Kosel wraz z Karoliną Pisarek pokażą jak powstaje show, zajrzą na backstage sesji zdjęciowych oraz zdradzą co wydarzy się w kolejnych odcinkach, nim pojawią się na antenie…

Top Model. Front Row - opis programu

Ten wybuchowy duet wprowadzi widzów zarówno do wnętrza domu uczestników, jaki i do świata pełnego znanych fotografów i pięknych stylizacji. W tym sezonie „Top Model. Front Row” będziemy jeszcze bliżej wydarzeń na planie! Jakob z Karoliną zajrzą nie tylko za kulisy castingów, bootcampu, sesji zdjęciowych czy pokazów mody, ale postawią przed uczestnikami dodatkowe zadania, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań.

Tylko w „Top Model. Front Row” zobaczysz jak wygląda codzienność uczestników walczących o karierę w świecie mody.

Top Model. Front Row - gdzie obejrzeć

Odcinki „Top Model. Front Row” obejrzysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl

Top Model. Front Row - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.