The Traitors. Zdrajcy

sezon 1 odcinek 1

The Traitors. Zdrajcy

24 graczy zgłosiło się do tego programu, by zagrać w grę swojego życia. Będą mieli niepowtarzalną szansę, by wygrać nawet pół miliona złotych. Kompletnie obcy sobie ludzie będą musieli zgodnie wykonywać różne zadania, za których wykonanie zostaną hojnie nagrodzeni… złotem. Wśród nich jednak ukryją się zdrajcy, którzy pod osłoną nocy będą eliminować lojalnych. Zadaniem lojalnych jest wykrycie i wypędzenie zdrajców z zamku, zanim to oni pozbędą się ich. To jest jedyna w swoim rodzaju historia o podstępie, manipulacji i kłamstwie, ale też o inteligencji, strategii i zaufaniu. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Prawniczka, stewardessa, mechanik, handlowiec, strażak, emerytka, audytor, pisarz, położna czy trener personalny… To tylko część z uczestników pierwszej polskiej edycji The Traitors. Zdrajcy! Wszyscy zmierzają do malowniczego zamku, w którym rozgrywać się będzie emocjonująca, pełna zwrotów akcji gra. Na miejscu już czeka prowadząca, Malwina Wędzikowska, która na starcie ma dla nich pierwsze zadanie. Jego efekt uświadomi wszystkim, jak bezwzględne potrafią być reguły tej gry.

Podczas pierwszego spotkania przy okrągłym stole prowadząca wybiera zdrajców spośród wszystkich uczestników. To ostatni raz, gdy nikt niczego nie musi udawać przed pozostałymi. Od teraz, będą musieli analizować każde swoje słowo, reakcję i gest.

Przed zawodnikami również pierwsze zadanie, do wspólnej puli może trafić nawet 30 tysięcy złotych! Ich misja polega na podpaleniu gigantycznych, drewnianych figur. Jednak najpierw będą musieli skonstruować lont, a płomień do odpalenia przetransportować kajakiem z drugiego brzegu. Podczas wykonywania zadań, nie jest ważne, czy jest się lojalnym, czy zdrajcą. Wszyscy współpracują i mają jeden cel – zdobyć jak największą ilość pieniędzy.

Pod osłoną nocy, po raz pierwszy też spotkają się zdrajcy i dokonają pierwszej eliminacji. Kto z uczestników nie pojawi się następnego dnia na śniadaniu?