Testerzy

sezon 3 odcinek 5

Testerzy 3

Dominikowi i Krzyśkowi wpadnie w ręce maszyna do robienia hot-dogów. Urządzenie skradnie im serca i żołądki – oby tylko nie chcieli zmienić branży! Chłopaki mają też coś dla tych, którzy nudzą się w korkach – samochodowe Wi-Fi. Natomiast bardziej aktywnym może spodobać się przenośny gadżet do gry w ping-ponga. Od teraz wasze stoły mogą stać się miejscem sportowych rywalizacji. Uwaga! Zestaw nie zawiera dwóch silnych pakerów – meble należy przenosić we własnym zakresie.

Z testera w... reżysera? Paulina Marciniak nakręci własny film! Pierwsze dzieło naszej prowadzącej, to poruszająca opowieść o człowieku, który pokonuje przeszkody… na rolkach. Kto zostanie operatorem Pauliny? Dron z kamerą, który jeździ, skacze i nagrywa – będzie niezła jazda! Testerka ma też coś dla tych, którzy nawet na biwaku lubią postawić kawę na ławę. To mały i mocny ekspres do przenośnego przyrządzania espresso.

Iza i Joachim przygotowali gadżety, które zrobią im niezłe jaja! Na twardo, na miękko, a nawet szybki omlet? Z kuchni przenosimy się pod pralkę – nie wiecie, jak szybko wysuszyć duże ilości prania? Iza ma dla was rozwiązanie: przenośną suszarkę do ubrań. Nie zajmuje dużo miejsca i można ją zabrać w każdą podróż.

Sprawdźcie, co tym razem wam zaserwujemy!