Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Testerzy extra

TTV, niedziela 19:10 Polska TTV

Żyjemy w świecie przedmiotów i gigantycznej nadprodukcji gadżetów. Które z nich są warte uwagi, a które tylko niepotrzebnie przyciągają wzrok? Czy istnieją gadżety, które mogą zrewolucjonizować nasze życie?

Nasi testerzy - Paulina Marciniak i Dominik Strzelec - sprawią, że przeładowana gadżetami rzeczywistość stanie się… łatwiejsza w obsłudze.

Paulina i Dominik przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać. Każdemu z nich dadzą szansę, przetestują i ocenią.

Całkiem niewykluczone, że właśnie wyprodukowano coś, bez czego już za chwilę nie będziemy sobie wyobrażali normalnego życia. Dowiemy się o tym bezpośrednio od testerów.

Tagi: nowinki technologiczne, ttv, Dominik Strzelec, paulina marciniak, program o gadżetach, program o nowinkach technologicznych, program o gadżetach na TTV, program Dominka Strzelca o gadźetach
Produkcja:
Polska
Dystrybucja:
TVN
Emisja w TV:
TTV, niedziela 19:10
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.