TTV

Testerzy extra

Żyjemy w świecie przedmiotów i gigantycznej nadprodukcji gadżetów. Które z nich są warte uwagi, a które tylko niepotrzebnie przyciągają wzrok? Czy istnieją gadżety, które mogą zrewolucjonizować nasze życie?

Nasi testerzy - Paulina Marciniak i Dominik Strzelec - sprawią, że przeładowana gadżetami rzeczywistość stanie się… łatwiejsza w obsłudze.

Paulina i Dominik przetestują nowości i sprawdzą na własnej skórze, które z nich są prawdziwym hitem, a które zwyczajnym kitem. Dociekliwy i bezkompromisowy duet wyszpera nie tylko niecodzienne, odjechane wynalazki, ale i zaskakujące pomysłowością, na pozór zwykłe przedmioty. Podpowiedzą, gdzie znaleźć sensowne gadżety, do czego mogą służyć i jak ich używać. Każdemu z nich dadzą szansę, przetestują i ocenią.

Całkiem niewykluczone, że właśnie wyprodukowano coś, bez czego już za chwilę nie będziemy sobie wyobrażali normalnego życia. Dowiemy się o tym bezpośrednio od testerów.

Emisja w TV:
TTV, niedziela 19:10
Produkcja:
Polska
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
nowinki technologiczne, ttv, Dominik Strzelec, paulina marciniak, program o gadżetach, program o nowinkach technologicznych, program o gadżetach na TTV, program Dominka Strzelca o gadźetach
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Testerzy extra”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty