Szkło Kontaktowe live&touch

odcinek 14

Szkło Kontaktowe live&touch

Tomasz Sianecki i Wojciech Zimiński zapraszają na ostatnie przedwyborcze spotkanie z widzami. Podczas tego show Artur Andrus opowie o drzemiącym w ludziach genie sadyzmu, Jerzy Iwaszkiewicz z Markiem Przybylikiem przedstawią wzorce przepraszania a minister Gliński pokaże jak wygląda pozdrowienie subkultury ministrów. Spotkają się Państwo też z Katarzyną Kasią, Henrykiem Sawką i Tomaszem Jachimkiem natomiast widzowie zaprezentują „lepieje wyborcze”.

Szkło Kontaktowe live&touch - wyjaśnienie

Cięte riposty, trafne podsumowania i wprawiający w śmiech przez łzy komentarz prowadzących na temat aktualnej sytuacji politycznej, pozostanie bez zmian. W nowym wydaniu "Szkła kontaktowego", w stosunkowo luźnym - jak dotychczas - formacie, prowadzone będą rozmowy, dyskusje, sprzeczki i scenki z życia każdego. Ku uciesze publiczności, będzie ona niezmiennie aktywnym uczestnikiem wydarzeń.

Szkło Kontaktowe live&touch - obsada

W roli prowadzących: Tomasz Sianecki i/lub Wojciech Zimiński i/lub Grzegorz Markowski
Loża szyderców: Marek Przybylik i Jurek Iwaszkiewicz
W roli publiczności: publiczność

Podczas każdego spektaklu, prowadzącym towarzyszyć będą znamienici goście. Od przyjmującego na swoich włościach Michała Żebrowskiego, po stałych uczestników "Szkła kontaktowego", takich jak Tomasz Jachimek, Katarzyna Kwiatkowska, Krzysztof Daukszewicz. Nie zabraknie również zupełnie nowych twarzy.

Szkło Kontaktowe live&touch - gdzie oglądać?

Nowy wymiar "Szkła kontaktowego" obejrzysz tylko na platformie VOD player.pl