Świat szeroko otwarty

sezon 2 odcinek 2

Świat szeroko otwarty 2

Miasto Bournemouth, w którym mieszka 10 tysięcy Polaków oraz dublerka Królowej Elżbiety II. Twórcy programu zapraszają na kolejną podróż po Wielkiej Brytanii.

Świat szeroko otwarty - o czym jest program?

Niezwykłe miejsca, zapierające dech w piersiach krajobrazy, ludzie z niecodziennymi historiami, pasjonaci z krwi i kości, najbardziej odległe zakątki - w tej serii cały świat stoi otworem przed naszymi Widzami i odkrywa przed nimi wciągające ciekawostki. Przewodnikami tej serii są najlepsi podróżniczy reporterzy – od Martyny Wojciechowskiej, przez Tomka Michniewicza, aż po najbardziej ciekawych świata dziennikarzy „Dzień dobry TVN”. Każdy z odcinków poświęcony jest innemu tematowi bądź destynacji. W najnowszym sezonie podejrzymy życie Polaków mieszkających za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, wyruszymy na poszukiwanie skarbów wprost z Tamizy i odwiedzimy niezwykłe muzeum RAF-u.

Świat szeroko otwarty - co w odcinku?

Jan Krasnowolski zdecydował się wyjechać do Wielkiej Brytanii 11 lat temu. Dzisiaj żyje Bournemouth gdzie mieszka 10 tysięcy Polaków. Przedstawia ciemną stronę życia za granicą jak i miejsca, w których popełniono najgorsze zbrodnie przez naszych rodaków. W odcinku także dublerka Królowej Elżbiety II, która odgrywa swoją rolę już od ponad 30 lat. Ella Slack wchodziła już w rolę ponad 50 razy.

Świat szeroko otwarty - gdzie obejrzeć?

Program podróżniczy "Świat szeroko otwarty" zobaczysz na kanale Travel Channel, oraz online na platformie VOD player.pl.