Świat szeroko otwarty

sezon 2 odcinek 1

Świat szeroko otwarty 2

Bracia Collins i kucharz Kuba Winkowski przedstawiają historie swoich sukcesów w Wielkiej Brytanii.

Świat szeroko otwarty - o czym jest program?

Niezwykłe miejsca, zapierające dech w piersiach krajobrazy, ludzie z niecodziennymi historiami, pasjonaci z krwi i kości, najbardziej odległe zakątki - w tej serii cały świat stoi otworem przed naszymi Widzami i odkrywa przed nimi wciągające ciekawostki. Przewodnikami tej serii są najlepsi podróżniczy reporterzy – od Martyny Wojciechowskiej, przez Tomka Michniewicza, aż po najbardziej ciekawych świata dziennikarzy „Dzień dobry TVN”. Każdy z odcinków poświęcony jest innemu tematowi bądź destynacji. W najnowszym sezonie podejrzymy życie Polaków mieszkających za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, wyruszymy na poszukiwanie skarbów wprost z Tamizy i odwiedzimy niezwykłe muzeum RAF-u.

Świat szeroko otwarty - co w odcinku?

Bracia Collins czyli Rafał i Grzegorz Chmielewscy prowadzą ekskluzywny warsztat samochodowy w Londynie. Przedstawiają historię swojego dzieciństwa, o tym ile funtów mieli w kieszeniach kiedy przyjechali do Wielkiej Brytanii i jak osiągnęli swój sukces. Kuba Winkowski to laureat najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego w Wielkiej Brytanii - The National Chef of the Year. Zwycięzcą tej nagrody był także Gordon Ramsay. Poznaj najbardziej przełomowe momenty w ich życiorysach i wyrusz w kierunku najnowszego odcinka programu „Świat szeroko otwarty”!

Świat szeroko otwarty - gdzie obejrzeć?

Program podróżniczy "Świat szeroko otwarty" zobaczysz na kanale Travel Channel, oraz online na platformie VOD player.pl.