Świat bez fikcji

sezon 14 odcinek 6

Świat bez fikcji 14

W mieście Cancun, przed luksusowym kurortem, jednym z najbezpieczniejszych miejsc w Meksyku, dochodzi do strzelaniny. Do hotelu weszło czterech mężczyzn, którzy postrzelili człowieka poważnie go raniąc. To kolejna taka sytuacja w ostatnim okresie w tym miejscu. Policja próbuje ukryć całe zdarzenie. Podobno lokalne władze naciskają na media by te nie pisały o rozbojach w tym regionie. Jeśli turyści przestana przyjeżdżać do Cancun będzie to dotkliwy cios dla całego Meksyku.  Reporter Krishnan Guru-Murthy sprawdza dlaczego liczba zabójstw się podwoiła.

 

O programie

„Świat bez fikcji” to reportaże w najlepszym wydaniu! To jeden z najbardziej uznanych brytyjskich seriali dokumentalnych, w którym reporterzy wyruszają w niebezpieczne i niedostępne części naszego globu. Ich celem jest rozmowa z ludźmi, którzy doświadczyli największych tragedii: horroru wojny, zawłaszczeń, negatywnych skutków globalizacji.

Zawsze przed innymi otwarci na poruszające historie, podróżują w poszukiwaniu miejsc, gdzie innym dzieje się krzywda. Reporterzy relacjonują wydarzenia, ale też niosą pomoc potrzebującym – dla nich to człowiek jest najważniejszy.

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu dokumentalnego "Świat bez fikcji" emitowanego na antenie TTV, obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 9.00.