Świat bez fikcji

sezon 14 odcinek 3

Świat bez fikcji 14

Reporter Seyi Rhodes przybył do Freetown w Sierra Leone na miejsce niewiarygodnego kataklizmu. Fala błotna zrównała domy z ziemią pozbawiając życia tysiące ludzi. Następnie spowodowała gwałtowną powódź, podczas której ogromne skały wbijały się domy. Rozmiar katastrofy jest niewyobrażalny. Teraz ważna jest szybka reakcja i udzielenie pomocy potrzebującym, aby zapobiec epidemii cholery.

O programie

„Świat bez fikcji” to reportaże w najlepszym wydaniu! To jeden z najbardziej uznanych brytyjskich seriali dokumentalnych, w którym reporterzy wyruszają w niebezpieczne i niedostępne części naszego globu. Ich celem jest rozmowa z ludźmi, którzy doświadczyli największych tragedii: horroru wojny, zawłaszczeń, negatywnych skutków globalizacji.

Zawsze przed innymi otwarci na poruszające historie, podróżują w poszukiwaniu miejsc, gdzie innym dzieje się krzywda. Reporterzy relacjonują wydarzenia, ale też niosą pomoc potrzebującym – dla nich to człowiek jest najważniejszy.

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu dokumentalnego "Świat bez fikcji" emitowanego na antenie TTV, obejrzysz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 9.00.