Superwizjer

odcinek 1202

Superwizjer

Czy w telewizji możliwe jest dziennikarstwo śledcze? Reporterzy Superwizjera dowodzą tego od wielu lat. Produkcja jest najczęściej nagradzanym przez środowisko dziennikarskie programem reporterskim w Polsce. Trzy ostatnie lata to pięć wyróżnień Grand Press i całkowita dominacja w kategorii dziennikarstwa śledczego.

"Superwizjer" - o czym jest program?

Reportaże Superwizjera to połączenie dziennikarskiej dociekliwości i bezkompromisowości ze świetnym warsztatem telewizyjnym, co sprawia, że każdy odcinek programu ogląda się jak film. Dziennikarze, prowadząc często wielomiesięczne śledztwa, podejmują trudne, ale i niezwykle ważne tematy, na które czeka wierne grono widzów. Superwizjer to w telewizyjnej ramówce pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć jak wygląda rzeczywistość (i jakie czyhają zagrożenia) za drzwiami ich mieszkania i za płotem ich posesji.

 

"Superwizjer" - co w nowym sezonie?

Co zobaczymy w nadchodzącym sezonie? Widzów Superwizjera czeka na pewno wiele emocji. Redakcja podejmie tematy związane z przestępstwami i porachunkami pseudokibiców, ujawni osoby stojące za mafią lekową, a także pokaże międzynarodowe powiązania funkcjonującej w Polsce mafii śmieciowej. Superwizjer będzie wracał również do własnych dziennikarskich śledztw i kontynuował tematy, które bulwersowały jego widzów.

 

"Superwizjer" - gdzie obejrzeć?

Najnowsze i archiwalne odcinki programu "Superwizjer" obejrzysz online na platformie VOD player.pl.