Stylowy projekt

odcinek 7

Stylowy projekt

W „Stylowym projekcie" została już tylko piątka uczestników. Przed nimi kolejne wyzwanie: stylizacje do kampanii reklamowej samochodów i rowerów. O tym, jaki samochód będzie widoczny na zdjęciu zadecyduje wyścig. W pracy na planie sesji zdjęciowej uczestnikom pomogą Tomasz Ossoliński, Agnieszka Ścibior oraz fotografka Martyna Gulbinowicz, specjalistka od fotografii komercyjnej.

W drugiej części odcinka styliści będą musieli przeprowadzić metamorfozę kobiet po czterdziestce. Swoją stylizacją mają sprawić, żeby panie wyglądały modnie i elegancko, a przy tym spełnić ich modowe marzenia. Między uczestnikami pojawią się tarcia, bo tym razem z garderoby będą wybierać ubrania dla siebie nawzajem! To świetna okazja do pomocy rywalowi, ale pokusa zaszkodzenia wśród niektórych uczestników będzie bardzo silna. Atmosfera się zagęszcza, rywalizacja wkracza na najwyższy poziom. W tym odcinku odpadną aż dwie osoby!

Tradycyjnie stylizacje zostaną dopełnione o makijaż stworzony przez Magdalenę Pieczonkę oraz fryzury autorstwa Sebastiana Kobielskiego.

Czy styliści wykonają profesjonalne zdjęcie komercyjne oraz trafią w gusta pań 40+? To wszystko rozstrzygnie się na panelu jurorskim. Wtedy też dowiemy się, którzy z uczestników dostaną się do ostatniego finałowego odcinka.

"Stylowy projekt" - opis programu

W nowym programie TVN Style "Stylowy projekt" młodzi styliści będą ze sobą rywalizować w różnych konkurencjach. Prowadzić program będzie modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. W roli jurorów zobaczymy stylistkę Karlę Gruszecką z "Vogue Polska", Agnieszkę Ścibor z "Viva! Moda" oraz makijażystkę Magdalenę Pieczonkę. W kilku odcinkach do jury dołączą również znane osoby ze świata mody i show-biznesu.

Zwycięzca programu otrzyma tytuł najlepszego stylisty "Stylowego projektu", wygra staż oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w popularnym sklepie internetowym.

"Stylowy projekt" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz na player.pl