Stylowy projekt

odcinek 5

Stylowy projekt

Najnowszy odcinek "Stylowego projektu" zdominują... faceci! Tematem odcinka będzie bowiem moda męska. Nasi styliści będą musieli przygotować stylizacje modeli do profesjonalnej reklamowej sesji zdjęciowej. Każdy z uczestników wybierze jeden dodatek do garderoby, który będzie musiał zareklamować na swoim zdjęciu: skarpety w grochy, czerwony krawat, wzorzysta mucha, okulary słoneczne, pleciony pasek – oto bohaterowie tej sesji.

W roli fotografów tym razem wystąpi utalentowany duet: Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik. Uczestnicy będą mieli do wykorzystania tylko 20 klatek, co okaże się wyjątkowo trudnym zadaniem – stres, presja czasu i słowa krytyki sprawią, że niektórych poniosą emocje.

Drugiego dnia zmagań nie będzie łatwiej: tym razem uczestnicy będą musieli w niezwykle krótkim czasie wystylizować modelki, tak żeby wraz z modelami stanowiły idealnie zgrany duet.

Ostateczna ocena stylizacji i fotografii z sesji odbędzie się tradycyjnie na wybiegu. Kto tym razem oczaruje jury? Czyje zdjęcie zachwyci gości specjalnych? A kto tym razem pożegna się z programem? Oglądajcie piąty odcinek "Stylowego projektu".

"Stylowy projekt" - opis programu

W nowym programie TVN Style "Stylowy projekt" młodzi styliści będą ze sobą rywalizować w różnych konkurencjach. Prowadzić program będzie modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. W roli jurorów zobaczymy stylistkę Karlę Gruszecką z "Vogue Polska", Agnieszkę Ścibor z "Viva! Moda" oraz makijażystkę Magdalenę Pieczonkę. W kilku odcinkach do jury dołączą również znane osoby ze świata mody i show-biznesu.

Zwycięzca programu otrzyma tytuł najlepszego stylisty "Stylowego projektu", wygra staż oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w popularnym sklepie internetowym.

"Stylowy projekt" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz na player.pl