Stylowy projekt

odcinek 4

Stylowy projekt

Czwarty odcinek „Stylowego projektu" zdominuje prawdziwie sportowa rywalizacja. Każdy ze stylistów będzie miał prawo wyboru dyscypliny sportu, która jest najbliższa jego sercu. Golf, jazda konna, tenis, siatkówka, hokej, koszykówka i piłka nożna – te dyscypliny będą motywem przewodnim stylizacji naszych uczestników. Gościem specjalnym tego odcinka będzie blogerka i influencerka, Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion.

Styl, który będzie obowiązywał konkurentów przez cały odcinek to high-fashion, czyli kwintesencja luksusu i ekstrawagancji w modzie. Finałem tego dnia jest sesja zdjęciowa, która odbywa się na doskonale wyposażonej, klimatycznej sali gimnastycznej. Na uczestników czeka wyjątkowy bonus: kto pierwszy dotrze do oczekującej na miejscu Ani Jagodzińskiej, ten będzie miał prawo aż do stu zdjęć, z których finalnie wybierze trzy najlepsze. Wszyscy pozostali uczestnicy wybiorą jedną spośród dwudziestu fotografii.

Praca z profesjonalnym fotografem Łukaszem Dziewicem dla większości ze stylistów okazuje się dużym wyzwaniem, zwłaszcza, że na zdjęciach trzeba oddać specyficzną dla każdej ze sportowych dyscyplin dynamikę. Adrian ma bardzo ambitny plan i duży problem z jego realizacją, Dorota, Joasia i Kamil nie są zbyt zadowoleni z efektów swojej pracy, a Anita zapomina z pracowni spodni oraz butów i jest zmuszona do wielkiej improwizacji.

Kolejnego dnia następuje ostatni etap rywalizacji – uczestnicy mają zaprojektować własne stylizacje, które będą idealnym nawiązaniem do wyglądu ich modeli podczas sesji. Jurorzy w trakcie panelowej prezentacji ocenią całokształt, czyli spójną wizję każdej z dyscyplin sportowych, które zaprezentują uczestnicy i uczestniczki show. Nie obędzie się bez konfliktów, gorzkich słów krytyki i pochwał. Kto wygra tym razem, a kto odpadnie z wyścigu o tytuł najlepszego ze stylistów?

"Stylowy projekt" - opis programu

W nowym programie TVN Style "Stylowy projekt" młodzi styliści będą ze sobą rywalizować w różnych konkurencjach. Prowadzić program będzie modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. W roli jurorów zobaczymy stylistkę Karlę Gruszecką z "Vogue Polska", Agnieszkę Ścibor z "Viva! Moda" oraz makijażystkę Magdalenę Pieczonkę. W kilku odcinkach do jury dołączą również znane osoby ze świata mody i show-biznesu.

Zwycięzca programu otrzyma tytuł najlepszego stylisty "Stylowego projektu", wygra staż oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w popularnym sklepie internetowym.

"Stylowy projekt" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz na player.pl