Stylowy projekt

odcinek 2

Stylowy projekt

Drugi odcinek programu Stylowy Projekt jest poświęcony nietypowym sylwetkom. Przyzwyczajeni do pracy z modelami o idealnych wymiarach styliści staną przed niecodziennym wyzwaniem – ich zadanie będzie polegało na zaprojektowaniu ujmującej stylizacji osób wyjątkowo wysokich, niskich, o pełnych kształtach i wydatnych biustach. Dodatkowe utrudnienie stanowi fakt, iż uczestnicy w przeddzień rywalizacji zamówili po jednej sztuce odzieży, jednak o tym, jaką figurę będzie posiadał ich model, zadecydował los. Każdy z uczestników ma zaledwie chwilę na autoprezentację przed grupą modeli, którzy następnie sami decydują, komu chcą powierzyć pracę nad swoją sylwetką. W ten sposób Anita, która musi użyć w stylizacji pudrowej bomberki w rozmiarze S, staje w obliczu konieczności pracy z potężnym brodaczem, Joasia musi użyć w stylizacji wyjątkowo wysokiego modela zielonej spódnicy, a Krystian – ubrać mężczyznę o drobnej posturze w dżinsową mini. Krystian ma ułatwione zadanie – jako zwycięzca poprzedniego odcinka dostaje możliwość drugiej wizyty w garderobie. Stylizacje tradycyjnie dopełniają makijaże, za które odpowiadała Magdalena Pieczonka oraz fryzury autorstwa Sebastiana Kobielskiego. Jurorzy bardzo krytycznie ocenią pomysły uczestników, doprowadzając jednego z bohaterów do łez. Kto tym razem zyska największe uznanie jurorów? A kto będzie musiał na zawsze pożegnać się z wielką przygodą? Przekonajcie się oglądając nowy odcinek „stylowego projektu”.

"Stylowy projekt" - opis programu

W nowym programie TVN Style "Stylowy projekt" młodzi styliści będą ze sobą rywalizować w różnych konkurencjach. Prowadzić program będzie modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. W roli jurorów zobaczymy stylistkę Karlę Gruszecką z "Vogue Polska", Agnieszkę Ścibor z "Viva! Moda" oraz makijażystkę Magdalenę Pieczonkę. W kilku odcinkach do jury dołączą również znane osoby ze świata mody i show-biznesu.

Zwycięzca programu otrzyma tytuł najlepszego stylisty "Stylowego projektu", wygra staż oraz publikację zdjęć swoich stylizacji w popularnym sklepie internetowym.

"Stylowy projekt" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz na player.pl