Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 6

Stylowy magazyn 7

Suknia księżniczki, impreza na 200 osób, stoły uginające się pod jedzeniem i przebój „Jesteś szalona”? Niekoniecznie. W „Stylowym magazynie” o najnowszych ślubnych i weselnych trendach opowiedzą prawdziwi znawcy tematu Iza Janachowska - czyli prowadząca program „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, Charles Daigneault – kucharz i uczestnik programu „Masterchef” oraz Agnieszka Pieśko – wokalistka, która występuje ze swoim zespołem na weselach.

Czasy się zmieniają i dziś kobiety same chcą decydować o tym w jakim wieku urodzą dziecko i gdzie. Coraz popularniejsze stają się porody domowe. Czy rodząc w domu kobiety czują się spokojniejsze? A może narażają w ten sposób siebie i maleństwo na niepotrzebne ryzyko? O to Agnieszka Szulim spyta swoich gości: Agnieszkę Ryczek, która asystuje przy porodach domowych i która pięcioro swoich dzieci urodziła w domu, Annę Smerkę, która ma doświadczenie z dwóch porodów – szpitalnego i domowego, oraz ginekologa położnika Grzegorza Południewskiego.

Długie, błyszczące i najlepiej czerwone. O czym mowa? Oczywiście o kobiecych paznokciach. Niestety nie zawsze możemy się nimi pochwalić. Gdy dzieje się z nimi coś niepokojącego, nie powinniśmy tego bagatelizować, gdyż zmiany na paznokciach mogą świadczyć o rozpoczynającej się chorobie. Co można wyczytać z paznokci i jak o nie odpowiednio zadbać? O tym dyskutować będą  kosmetolog Adriana Krynicka, manicurzystka Daria Rudzka i Aneta Strełkow, która przez nieodpowiednie zabiegi zniszczyła sobie paznokcie.

Podobno kryzys wieku średniego nie dotyczy pań, bo w dzisiejszych czasach 40- tka to nowa 20 – tka. Te pierwsze na pewno się ucieszą z tego powiedzonka, ale czy dwudziestolatki się z nim zgodzą? O tym jakie są, czy przejmują się wiekiem i jak zmienia je czas Agnieszce Szulim opowiedzą wokalistki Magda Steczkowska i Dominika Gawęda oraz dziennikarka Anna Kalczyńska i blogerka modowa Tamara Gonzales Perea, czyli Macadamian Girl.

„Stylowy magazyn” bez Jana Wróbla? Nie ma mowy. W najbliższym odcinku cięty język pana Jana po raz kolejny skomentuje doniesienia kolorowej prasy. Nie możecie tego przegapić!​