Stylowy magazyn

sezon 7 odcinek 10

Stylowy magazyn 7

Dla wielu z nich seks jest jedynie zabawą, albo sposobem na zdobycie popularności wśród rówieśników. Erotyczne gry nastolatków przekraczają wszelkie granice. Popularne „słoneczko” odeszło do lamusa. Współcześni gimnazjaliści na imprezach bawią się w między innymi w „7 minut w niebie”, „tęczę” lub „wymiękam”. Co kryje się za tymi nazwami? O to Agnieszka Szulim spyta 17-letnią Oliwię Kwiatkowską i 19-letnią Julię Młotkowską. A psychoseksuolog Bianca Beata Kotoro doradzi rodzicom, jak reagować, gdy dzieci zbyt mocno angażują się w seksualne zabawy.
Negatywnych emocji możemy pozbyć się dając sobie wycisk na siłowni, krzycząc wniebogłosy lub odwiedzając… pokój furii. Tam, za stosowną opłatą, wolno do woli niszczyć meble, rozwalać  sprzęt elektroniczny i tłuc szkło. O tym jak wygląda taka zabawa i czy jest to dobry sposób na rozładowanie złości, opowiedzą: założyciel pokoju furii we Wrocławiu, Rafał Płonkowski, student Marcin, który w takim pokoju odreagował sesję oraz psycholog Agata Wilska.
Knująca plotkara, królowa śniegu i Zosia-samosia. To zaledwie trzy z dziesięciu typów kobiet, których – jak pokazały badania - panowie unikają niczym ognia. Jakie cechy płci pięknej odstraszają mężczyzn? O tym w „Stylowym magazynie” dyskutować będą wokalista Rafał Brzozowski, mister Polski '14 Rafał Maślak, dziennikarka Paulina Młynarska oraz menedżerka grupy Wilki, a prywatnie żona Roberta Gawlińskiego oraz matka dwóch dorosłych synów, Monika Gawlińska.
Co jeszcze w odcinku? „Stylowy magazyn” wybrał się na pokaz nowoczesnych sprzętów, które ułatwią wszystkim paniom dbanie o urodę, gotowanie i domowe porządki, a Jan Wróbel walczy ze stereotypami na temat kobiet.