Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN Style

Stylowy magazyn

TVN Style, sobota 17:30

Odc.10 Sez.7 Polska TVN Style

Dla wielu z nich seks jest jedynie zabawą, albo sposobem na zdobycie popularności wśród rówieśników. Erotyczne gry nastolatków przekraczają wszelkie granice. Popularne „słoneczko” odeszło do lamusa. Współcześni gimnazjaliści na imprezach bawią się w między innymi w „7 minut w niebie”, „tęczę” lub „wymiękam”. Co kryje się za tymi nazwami? O to Agnieszka Szulim spyta 17-letnią Oliwię Kwiatkowską i 19-letnią Julię Młotkowską. A psychoseksuolog Bianca Beata Kotoro doradzi rodzicom, jak reagować, gdy dzieci zbyt mocno angażują się w seksualne zabawy.
Negatywnych emocji możemy pozbyć się dając sobie wycisk na siłowni, krzycząc wniebogłosy lub odwiedzając… pokój furii. Tam, za stosowną opłatą, wolno do woli niszczyć meble, rozwalać  sprzęt elektroniczny i tłuc szkło. O tym jak wygląda taka zabawa i czy jest to dobry sposób na rozładowanie złości, opowiedzą: założyciel pokoju furii we Wrocławiu, Rafał Płonkowski, student Marcin, który w takim pokoju odreagował sesję oraz psycholog Agata Wilska.
Knująca plotkara, królowa śniegu i Zosia-samosia. To zaledwie trzy z dziesięciu typów kobiet, których – jak pokazały badania - panowie unikają niczym ognia. Jakie cechy płci pięknej odstraszają mężczyzn? O tym w „Stylowym magazynie” dyskutować będą wokalista Rafał Brzozowski, mister Polski '14 Rafał Maślak, dziennikarka Paulina Młynarska oraz menedżerka grupy Wilki, a prywatnie żona Roberta Gawlińskiego oraz matka dwóch dorosłych synów, Monika Gawlińska.
Co jeszcze w odcinku? „Stylowy magazyn” wybrał się na pokaz nowoczesnych sprzętów, które ułatwią wszystkim paniom dbanie o urodę, gotowanie i domowe porządki, a Jan Wróbel walczy ze stereotypami na temat kobiet.

Tagi: kobieta, Moda, styl, operacje plastyczne, agnieszka szulim, zabiegi medycyny estetycznej, Stylowy magazyn
Dostępny od:
27.07.2016
Długość
32 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.