Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN Style

Stylowy magazyn

TVN Style, sobota 17:30

Odc.1 Sez.7 Polska TVN Style

W „Stylowym magazynie” poruszymy bardzo bulwersujący temat – operacje plastyczne u nastolatek. Z ukrytą kamerą i 14-letnią statystką udaliśmy się do chirurga plastycznego, żeby sprawdzić czy zgodzi się przeprowadzić na nastolatce zabieg odsysania tłuszczu. Nasza prowokacja okazała się skuteczna; lekarz bez problemów zgodził się zrobić zabieg! Czy jego zachowanie było zgodne z etyką lekarską? O opinię poprosiliśmy innego chirurga plastycznego Joannę Kurmanow.
Jakie powinny być idealne, kobiece piersi? Wielu panów jest zdania, że im większe, tym lepsze. Tymczasem właścicielki bardzo obfitych biustów przyznają, że te potrafią być dla nich prawdziwym utrapieniem. W Stylowym Magazynie gościć będą: Aleksandra Stefańska, która może się pochwalić biustem w rozmiarze 85J, Agnieszka Domańska, która zmniejszyła piersi o 5 rozmiarów i brafiterka Monika Kołodyńska. Dowiecie się też ile waży kobiecy biust.
Kto by pomyślał, że ślimaki, małe oślizgłe stworzenia, można wykorzystać do …masażu twarzy. Ten bardzo nietypowy zabieg pielęgnacyjny postanowiła sprawdzić nasza reporterka. I to na własnej skórze! 
My jesteśmy gotowe na wszystko, byleby wyglądać pięknie. A panowie? Niektórzy ponoć boją się nawet wody i mydła. Czy to oznacza, że śmierdzą? To trudne pytanie Agnieszka Szulim zada gościom, którzy żadnych tematów się nie boją: Piotrowi Najsztubowi i Kasi Kępce. Gościem Stylowego Magazynu będzie też instruktor samoobrony Michał Jaworski, który pokaże jak bronić się przed napastnikiem, a komisarz policji Agnieszka Hamelusz oraz wokalistka i wielbicielka tajskiego boksu, Małgorzata Bernatowicz, podpowiedzą jak zachować się w sytuacji zagrożenia. W studiu nie zabraknie także cotygodniowego przeglądu prasy. Co tym razem przykuło uwagę Jana Wróbla?

Tagi: kobieta, Moda, styl, operacje plastyczne, agnieszka szulim, zabiegi medycyny estetycznej, Stylowy magazyn
Dostępny od:
20.05.2016
Długość
32 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.