Studio urody

odcinek 6

Studio urody

W kolejnym odcinku programu „Studio urody" Ania Galińska zaprezentuje swoje pomysły na makijaż dla panny młodej i jej mamy. Pokaże, jak w zaciszu własnego domu wykonać profesjonalny makijaż ślubny.

Poznamy Bożenę - mamę przyszłej panny młodej, która poszukuje wskazówek, jak zrobić makijaż ślubny, aby wyglądać elegancko, ale nie ekstrawagancko.

Druga uczestniczka, Ania, już za chwilę bierze ślub, więc chciałaby sprawdzić, jaki makijaż wybrać, aby wyglądać zachwycająco przez całą weselną noc.

"Studio urody" - o czym program

Anna Galińska, ekspertka w dziedzinie makijażu z wieloletnim doświadczeniem, pokaże kobietom, jak wykonać profesjonalny makijaż nie korzystając z pomocy specjalisty. Prowadząca podpowie jak umalować się na różne okazje. Podzieli się też swoją wiedzą. Które kosmetyki efektownie wydłużą nasze rzęsy? Co zrobić, żeby makijaż wyglądał naturalnie? Jakie specyfiki zabrać ze sobą w podróż, a które można sobie odpuścić? Prowadząca zdradzi również sekrety codziennej pielęgnacji skóry oraz pokaże różne nowinki ze świata urody.
W jednym odcinku programu pojawią się dwie różne bohaterki. Każda w innym wieku i o odmiennym typie urody. To na ich przykładzie Anna Galińska zaprezentuje na ekranie najlepsze techniki domowego makijażu. Pudry i szminki w dłoń!

"Studio urody" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl