Studio urody

odcinek 5

Studio urody

W kolejnym odcinku programu „Studio urody" porozmawiamy o naturalnym pięknie. Ania Galińska pokaże uczestniczkom, jak przy pomocy makijażu podkreślić swoje atuty i wydobyć naturalne piękno.

Karolina w ogóle się nie maluje, ponieważ nie wie, jak wykonać makijaż, w którym nadal będzie wyglądać naturalnie. Młoda mama Gosia, większość czasu spędza w piaskownicy ze swoją córką, więc często również rezygnuje z make up'u. Chciałaby jednak nauczyć się technik, dzięki którym wykona makijaż idealny dla młodej mamy - świeży i neutralny, który jednak zatuszuje niedoskonałości skóry.

"Studio urody" - o czym program

Anna Galińska, ekspertka w dziedzinie makijażu z wieloletnim doświadczeniem, pokaże kobietom, jak wykonać profesjonalny makijaż nie korzystając z pomocy specjalisty. Prowadząca podpowie jak umalować się na różne okazje. Podzieli się też swoją wiedzą. Które kosmetyki efektownie wydłużą nasze rzęsy? Co zrobić, żeby makijaż wyglądał naturalnie? Jakie specyfiki zabrać ze sobą w podróż, a które można sobie odpuścić? Prowadząca zdradzi również sekrety codziennej pielęgnacji skóry oraz pokaże różne nowinki ze świata urody.
W jednym odcinku programu pojawią się dwie różne bohaterki. Każda w innym wieku i o odmiennym typie urody. To na ich przykładzie Anna Galińska zaprezentuje na ekranie najlepsze techniki domowego makijażu. Pudry i szminki w dłoń!

"Studio urody" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl