Studio urody

odcinek 4

Studio urody

W kolejnym odcinku programu „Studio urody" Ania Galińska spełni marzenia większości ze swoich widzek i podpowie im, jak wykonać super makijaż bez konieczności spędzania godzin przed lustrem. O swoich patentach na make up niewymagający czasu Ania opowie naszym wiecznie zabieganym uczestniczkom - Oli i Martynie. Pokaże im, jak w szybko zrobić make up, którym będą wyglądać pięknie i świeżo przez cały dzień.

"Studio urody" - o czym program

Anna Galińska, ekspertka w dziedzinie makijażu z wieloletnim doświadczeniem, pokaże kobietom, jak wykonać profesjonalny makijaż nie korzystając z pomocy specjalisty. Prowadząca podpowie jak umalować się na różne okazje. Podzieli się też swoją wiedzą. Które kosmetyki efektownie wydłużą nasze rzęsy? Co zrobić, żeby makijaż wyglądał naturalnie? Jakie specyfiki zabrać ze sobą w podróż, a które można sobie odpuścić? Prowadząca zdradzi również sekrety codziennej pielęgnacji skóry oraz pokaże różne nowinki ze świata urody.
W jednym odcinku programu pojawią się dwie różne bohaterki. Każda w innym wieku i o odmiennym typie urody. To na ich przykładzie Anna Galińska zaprezentuje na ekranie najlepsze techniki domowego makijażu. Pudry i szminki w dłoń!

"Studio urody" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl