Studio urody

odcinek 3

Studio urody

W kolejnym odcinku prowadząca Ania Galińska pokaże nam, jak malować się na tzw. wielkie wyjścia. Uczestniczki oraz widzki programu dowiedzą się, jak przy pomocy kilku sprawdzonych technik wykonać makijaż, którym zachwycą podczas wizyty w teatrze, na imprezie okolicznościowej lub na randce.

Poznamy Julię, młodą studentkę architektury, która na wieczorne wyjścia maluje się podobnie jak na co dzień. Zbliżający się wieczór panieński jej przyjaciółki jest świetną okazją do zrobienia sobie bardziej spektakularnego makijażu, w czym na pewno pomoże jej Ania Galińska.

Drugą bohaterką odcinka będzie Asia, która pracuje w przedszkolu i prawie w ogóle się nie maluje. Asia chciałaby, przy odpowiedniej okazji, wreszcie pokazać swoje inne oblicze i zaskoczyć mocniejszym makijażem oraz fryzurą swoich bliskich. Jaki pomysł na dziewczyny będzie miała Ania?

"Studio urody" - o czym program

Anna Galińska, ekspertka w dziedzinie makijażu z wieloletnim doświadczeniem, pokaże kobietom, jak wykonać profesjonalny makijaż nie korzystając z pomocy specjalisty. Prowadząca podpowie jak umalować się na różne okazje. Podzieli się też swoją wiedzą. Które kosmetyki efektownie wydłużą nasze rzęsy? Co zrobić, żeby makijaż wyglądał naturalnie? Jakie specyfiki zabrać ze sobą w podróż, a które można sobie odpuścić? Prowadząca zdradzi również sekrety codziennej pielęgnacji skóry oraz pokaże różne nowinki ze świata urody.
W jednym odcinku programu pojawią się dwie różne bohaterki. Każda w innym wieku i o odmiennym typie urody. To na ich przykładzie Anna Galińska zaprezentuje na ekranie najlepsze techniki domowego makijażu. Pudry i szminki w dłoń!

"Studio urody" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl