Studio urody

odcinek 1

Studio urody

W premierowym odcinku nowego programu TVN Style „Studio urody" prowadząca Ania Galińska pokaże naszym widzkom, jak malować się na co dzień. Uczestniczki programu poznają tajniki codziennego makijażu oraz dowiedzą się, jakie kosmetyki stosować, aby ich skóra była zdrowa i piękna.

Ania podpowie też, jakich produktów używać, aby makijaż jak najdłużej się utrzymywał, w jaki sposób dobierać i aplikować podkład, oraz jak na co dzień podkreślać nasze atuty.

"Studio urody" - o czym program

Anna Galińska, ekspertka w dziedzinie makijażu z wieloletnim doświadczeniem, pokaże kobietom, jak wykonać profesjonalny makijaż nie korzystając z pomocy specjalisty. Prowadząca podpowie jak umalować się na różne okazje. Podzieli się też swoją wiedzą. Które kosmetyki efektownie wydłużą nasze rzęsy? Co zrobić, żeby makijaż wyglądał naturalnie? Jakie specyfiki zabrać ze sobą w podróż, a które można sobie odpuścić? Prowadząca zdradzi również sekrety codziennej pielęgnacji skóry oraz pokaże różne nowinki ze świata urody.
W jednym odcinku programu pojawią się dwie różne bohaterki. Każda w innym wieku i o odmiennym typie urody. To na ich przykładzie Anna Galińska zaprezentuje na ekranie najlepsze techniki domowego makijażu. Pudry i szminki w dłoń!

"Studio urody" - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl