SOS - Sablewska od stylu

sezon 2 odcinek 6

SOS - Sablewska od stylu 2

Kolejną bohaterką programu „SOS - Sablewska od stylu" będzie 29-letnia Victoria, dziewczyna z pazurem, charakterem, ale jak twierdzi prowadzącą – bez stylu.

Bohaterka na co dzień pracuje jako pielęgniarka w szkole, wybrała ten zawód z pasji i aktualnie jest również na studiach doktoranckich z pielęgniarstwa. Victoria kocha sukienki, ma ich w swojej szafie około 80, a swoim ulubionym... nadaje imiona.

Dziewczyna nie nosi spodni, gdyż jak twierdzi, nie ma europejskich bioder, przez co nie może dobrać spodni, które pasowałyby do jej figury. Tata Victorii pochodzi z Nigerii, jest tam stomatologiem. Poznali się z mamą dziewczyny na studiach medycznych. Mama bohaterki wychowywała jednak swoje córki bliźniaczki sama. Uważa, że jej córka zakłada czasem zbyt krótkie sukienki, a jej styl bywa wyzywający.

Maja Sablewska zaproponuje Victorii wiele rodzajów spodni, które podkreślą atuty dziewczyny. Do jednej stylizacji przygotuje też dla dziewczyny bluzkę w panterkę. Nie jest to jednak ulubiony wzór bohaterki. Jak dziewczyna, przyzwyczajona do ciągłego ubierania się w sukienki zareaguje na przygotowane przez prowadzącą stylizacje? Czy Victorii spodoba się chociaż jedna propozycja? Czy w finale będzie zachwycona swoją metamorfozą?