SOS - Sablewska od stylu

sezon 2 odcinek 1

SOS - Sablewska od stylu 2

35-letnia Emilia z Bydgoszczy, mama, żona, bizneswomen to kobieta, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Bohaterka na spotkanie z Mają Sablewską przyjedzie... motocyklem! Jak łatwo się domyślić, jest ona zagorzałą fanką jednośladów. Zwłaszcza tych zabytkowych. Emilia z pomocą Mai Sablewskiej odkryje, w jakich stylizacjach skórzana kurtka może grać pierwsze skrzypce.

Emilia, która w pracy nosi mundurek, od dziewięciu lat jest właścicielką salonu z telefonami. Kiedy jedzie na spotkania z klientami, pojawia się jej problem. Emilia nie ma pojęcia, jak powinna wyglądać na takich spotkaniach. Chciałaby być bardziej elegancka, czy Maja jej pomoże? Czy 48 godzin wystarczy, żeby w Emilii obudzić znowu elegancką odsłonę?

Czy dzięki nowemu wizerunkowi da się zupełnie zmienić życie? Maja Sablewska po raz kolejny rusza na pomoc bohaterkom, które pragną odnaleźć swój własny styl. W drugim sezonie gospodyni programu postara się nie tylko  dopasować ubrania, które będą odzwierciedlały niepowtarzalny charakter każdej z kobiet, ale także stworzą ich nowy , niepowtarzalny image.

Czy Mai uda się udowodnić, że można być stylowym w ciuchach sprzed kilku sezonów? Czy niedroga biżuteria może udawać taką za kilkaset złotych? I czy w modzie warto stawiać na indywidualizm, a tym samym - wyróżniać się z tłumu? Na te pytania odpowiedzi zna Sablewska, a więc czas na stylową rewolucję!