Śluby świata

odcinek 2

Śluby świata - Turcja

Anna Szlęzak zabierze widzów do Alanyi. To właśnie tam bohaterowie dokumentu Umay i Oğuzhan złożą przysięgę małżeńską. Prowadząca weźmie udział w przygotowaniach do ślubu oraz porozmawia z rodzinami młodej pary. Nasza ekspertka od relacji damsko-męskich będzie również uczestniczyć w tradycyjnej „nocy henny" – spotkaniu, na które wstęp mają tylko kobiety. W trakcie wieczoru odbywa się rytuał polegający na śpiewaniu tradycyjnych pieśni i tańcu wokół panny młodej. Główna bohaterka ubrana w czerwony welon i z henną na dłoniach będzie cieszyła się ostatnim dniem wolności. Jak wygląda sama ceremonia i tureckie wesele?

"Śluby świata" - o czym program

Prowadząca program uczestniczy w przygotowaniach do ślubu, w które zaangażowana jest cała okoliczna społeczność. Pyta o przesądy, zwyczaje i uczucia. Towarzyszy pannie młodej w ostatnim dniu, godzinach przed ślubem i całej ceremonii.

Anna Szlęzak pół żartem, pół serio doradza w temacie relacji damsko-męskich. Prowadzi stronę zatrzymajfaceta.pl i kanał, który ma blisko 55 milionów odsłon i 360 tysięcy subskrypcji. Jest także autorką książek „Jak zatrzymać faceta" i „SMS-owa gra".

"Śluby świata" - gdzie oglądać

Program dostępny na antenie TVN Style oraz platformie VOD player.pl