#Sława

sezon 1 odcinek 2

#Sława

Jeśli anonimowy Kowalski ma problem, pije, bierze dragi, ma romans, długi karciane albo się rozwodzi, to nikogo poza jego rodziną, no, może jeszcze sąsiadami, to nie obchodzi. Kiedy jednak gwiazda bierze rozwód, ma problemy finansowe, jeździ po paru głębszych, cierpi na anoreksję, albo traci miliony przez nałogi i hazard − nie ma intymności. Problem szybko staje się publiczny. Bo gwiazdy, celebryci to część naszego ekosystemu, często wiemy o nich więcej niż o swojej rodzinie. Albo tak nam się tylko wydaje....

Znacie Charliego Chaplina, brytyjskiego aktora, który wszystkich rozbawiał do łez? A wiecie, że ten bardzo zdolny człowiek miał słabość do nastolatek? Podobno miał aż 2000 kobiet, z czego większość była nieletnia. W najbliższym odcinku będzie seks, morderstwa, pościg i sala sądowa, zastanowimy się także czy dziś na skandalu da się zbudować karierę i komu skandal może zaszkodzić.

A w felietonie opowiemy o tym, czym jest tabloid, jak się go robi i ile można zarobić na plotkach. I na koniec wisienka na torcie, czyli gość - Bartosz Pańczyk, dziennikarz "Faktu", który o skandalach i aferach w show-biznesie wie wszystko. Karolinie zdradzi najskrytsze sekrety gwiazd i powie, co celebryci robią w krzakach.