#Sława

sezon 1 odcinek 1

#Sława

W pierwszym odcinku nowego programu Karoliny Korwin Piotrowskiej opowiemy o tym, co jest nam wszystkim najbliższe, czyli o ciele.

Żyjemy w czasach, w których rekordowa i stale rosnąca liczba ludzi poddaje się zabiegom chirurgii plastycznej. Niemal wszyscy są na jakiejś diecie - jedną kończą, drugą zaczynają. Trzeba też ćwiczyć, to nasz obowiązek, dekalog nowoczesnego człowieka: bo ciało jest twoją wizytówką. Jeśli jest w dobrej kondycji, gładkie, lekko opalone, szczupłe i umięśnione, to znaczy, że jesteś człowiekiem sukcesu. Zadbana sylwetka i nienaganny wygląd, to podstawowy obowiązek każdego człowieka nowej ery. A jak było dawniej?

Jak zmieniał się kanon piękna kobiety na przestrzeni lat, na czym polega bikini challenge i co oznacza body shaming, a także ile kosztuje ciało w stylu gwiazdy – o tym wszystkim opowiemy w pierwszym odcinku programu.

A gościem będzie Magdalena Cielecka, aktorka, która mówi, że ciało to nie tylko jej narzędzie pracy, ale przed wszystkim dom, o który trzeba dbać i którym trzeba się opiekować. Opowie o nagości, związanym z nią wstydzie i granicach, których nie lubi przekraczać, dlaczego nigdy nie rozebrała się dla magazynu dla panów i w jakim celu robi to z przekonaniem.