Sekrety lekarzy

sezon 3 odcinek 8

Sekrety lekarzy 3

Choć Polki coraz częściej chcą rozmawiać o swoich pragnieniach i problemach (także tych łóżkowych), temat seksu u wielu wciąż wywołuje zawstydzający uśmiech na twarzy. Z tego schematu niemal całkowicie wyłamuje się Monika, która sekrety (i techniki!) intymności na nowo odkryła po czterdziestce. Skupiona do tej pory na potrzebach partnera, zapragnęła dokonać małej „metamorfozy” narządów intymnych, która pozwoliłaby jej czerpać z seksu maksimum radości. Czy powiększenie punktu G i inne zabiegi otworzą kobiecie bramę rozkoszy?

Wiadomość o niepełnosprawności potrafi załamać nawet najsilniejszego człowieka. W Polsce w tego typu sytuacji znajduje się blisko 16 procent ogółu społeczeństwa. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych, co swoją postawą potwierdza Agata, której ułomność nie przeszkadza w realizacji marzeń. Zaręczyny, urodzenie syna, wybory miss Polski na wózku - to już za nią. Kolejnym celem jest operacja plastyczna piersi, dzięki której Agata mogłaby wreszcie poczuć się stuprocentową kobietą. Determinacja i siła walki, która drzemie w dziewczynie, zadziwiłaby niejednego…

Idealna wielkość piersi? Ile kobiet, tyle opinii. Dla jednych obfity biust jest powodem do dumy, dla innych… totalną katastrofą. 34-letnia Anna każdy dzień rozpoczyna od upychania ogromnych piersi w obcisłe biustonosze, w nadziei na ukrycie swojego wiszącego kompleksu. I choć kobieta nad życie kocha swojego synka, wie że całe piękno jej biustu zostało dosłownie… wyssane po porodzie. Ogromny ciężar, nie tylko fizyczny, ale również psychiczny, rujnuje życie codzienne Anny. Czy lekarze pomogą kobiecie w odzyskaniu równowagi ciała i duszy?